2 lipca 2019

O rzeczach ważniejszych niż Blazers


Między najlepszym od wielu lat sezonem, szalonym FA, a walką o drugie mistrzostwo SL pomyślmy o kimś, kto nie stara się o pomoc, ale zdecydowanie jej potrzebuje.
Jest gdzieś, na końcu świata (a raczej bliżej niż na końcu świata) ktoś, kto nie marzy o lotach międzygwiezdnych ani nawet o wycieczce do Juraty;  najczęściej na liście marzeń są zwykłe frytki.
Nazywa się Sarcastic Hakuna. Można byłoby zapewne napisać tutaj wiele, ale myślę, iż opis Hakuny na IG mówi wszystko. Co możemy zrobić? Możemy zamówić obrazki malowane akwarelą wielkości A5. Co na nich? Motyw, jaki chcecie. Ja wybrałem "bad shot" Lillarda na podstawie screena. Może być coś podobnego, może być motyw np plakatów ukazujących się w tym sezonie. Pamiętajcie ze akwarela to nie ołówek. Może być tez zupełnie inne tematyka (dla przykładu mój obrazek z psem). Nie przejdą tylko motywy Lakers oraz Houston :)
Wysyłacie motyw, konsultujemy to lekko z autorką, uzbrajamy sie w cierpliwość (Hakuna może malować tylko kiedy pozwala jej na to stan zdrowia), płacimy minimum 200zł
Walczymy

@Lucero

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy13:13

    Czy wiecie co się dzieje z Olą?

    OdpowiedzUsuń