18 października 2013

McCollum nie potrzebuje operacjiDobra wiadomość dla CJ'a McColluma, jak i dla wszystkich fanów Blazers. Obiecujący pierwszoroczniak po złamaniu kości stopy podczas sparingu wewnętrznego nie będzie potrzebował operacji do wyleczenia tej kontuzji. Skorzysta ze sposobu leczenia poprzez ultradźwięk który pomoże zrastaniu kości stopy.

McCollum nie będzie mógł grać przez co najmniej 6 tygodni. Opuści wszystkie mecze przedsezonowe oraz minimum 16 meczów sezonu regularnego (cały listopad).


Właśnie ta kontuzja złamanie kości stopy wykluczyła McColluma z gry przez cały sezon NCAA 12/13. Musiał wtedy się poddać operacji i pauzował przez 10 tygodni. W swoim ostatnim sezonie notował średnio 23 punkty, 5 zbiórek i 2,8 asyst na mecz przy skuteczności aż 49,5%.McCollum został wybrany z numerem 10 przez Trail Blazers i był jednym z lepszych graczy w lidze letniej NBA notując średnio 21 punktów, 4 zbiórki i 3,4 asyst w 5 meczach. Jest jednym z faworytów do zdobycia nagrody rookie od the year sezonu 13/14. Nic nie pozostało niż życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz